Firmy, podnikatelé

Nový projekt podporuje malé a střední podnikatele dotovanými webovými stránkami. V rámci tohoto projektu Vám ve spolupráci s našimi partnery zajstíme vytvoření profesionálních webových stránek na míru, přičemž tvorba a realizace je plně dotována (je ZDARMA). V rámci této podpory získáte vytvoření webové prezentace v běžné hodnotě 17 000 Kč zdarma.  

Jak to funguje:

Tento projekt provozujeme v součinnosti s partnery, kteří jsou ochotni poskytovat vytvoření stránke zdarma, tímto jim za jejich podporu děkujeme. Chcete-li se taky stát našim partnerem, kontaktujte nás.

Co můžete získat: zajistíme Vám vytvoření webové prezentace v běžné hodnotě 17 000 Kč zdarma. Stránky jsou plně responzivní a obsluha obsahu je možná přes sofistikovaný redakční systém.

Co k získání podpory potřebujete: internetovou doménu a webhosting. Pokud jste si ještě internetovou doménu nezajistili, pomůžeme Vám s její registrací. Dále je třeba uzavřít smlouvu o poskytnutí služby v rámci webhostingu s naší partnerskou organizací.

Kolik Vás bude služba stát: tato služba je poskytována v rámci naší neziskové činnosti zdarma. Jedinou podmínkou je uzavřít smlouvu o poskytnutí služby v rámci webhostingu pro Vaše nové stránky s naší partnerskou organizací.

Je podpora poskytnuta všem? Rozhodnutí o poskytnutí služby zdarma podléhá schválení vedení neziskové organizace a není nárokové. Vyplňte registrační formulář, budeme Vás kontaktovat.

 

Příklady realizací:

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 723 382 276

pachula.libor@seznam.cz