Neziskové weby

I v dnešní, uspěchané době, se najdou lidé, kteří chtějí prospívat druhým, pomáhat a být užiteční tam, kde je potřeba. Kdyby jejich obětavosti nebylo, nemohla by společnost správně fungovat. Ne vše lze zpeněžit nebo náležitě finančně ohodnotit. Některé služby mají pro svou povahu nezištný charakter, a proto je zapotřebí práci lidí se srdcem na dlani podporovat.

Www.NeziskoveWeby.cz je neziskový projekt, podporující poskytování internetových služeb ZDARMA všem neziskovým organizacím, charitativním sdružením, sportovním klubům, zájmovým chovatelům a dalším.

Cílem projektu je umožnit těmto neziskovým subjektům získat zdarma internetové služby, webhosting, správu domén atd. V této věci spolupracujeme se sponzory, kteří tyto služby zdarma zajišťují. Pokud patříte mezi neziskové projekty, registrujte se pomocí registračního formuláře. Budeme Vás kontaktovat a pokusíme se Vám ve spolupráci s partnery zajistit veškerou podporu.

Podpoříme i Váš projekt! Kontaktujte nás.

Jak to funguje:

Tento projekt provozujeme v součinnosti s partnery, kteří jsou ochotni poskytovat neziskovým organizacím služby zdarma, tímto jim za jejich podporu děkujeme. Chcete-li se taky stát partnerem webu NeziskoveWeby.cz, kontaktujte nás.

Co můžete získat: zajistíme Vám provoz Vašich internetových stránek zdarma, včetně možnosti vytvoření internetových stránek s pomocí redakčního systému partnera.

Co k získání podpory potřebujete: internetovou doménu. Pokud jste si ještě internetovou doménu nezajistili, pomůžeme Vám s její registrací. Dále je třeba uzavřít smlouvu o poskytnutí služby zdarma s naší neziskovou organizací.

Kolik Vás bude služba stát: tato služba je poskytována v rámci naší neziskové činnosti zdarma - pro všechny naše členy. Jedinou podmínkou je možnost zviditelnění provozovatele v rámci poskytnutí www stránek zdarma : banner, novinka, článek atp. 

Je podpora poskytnuta všem? Rozhodnutí o poskytnutí služby zdarma podléhá schválení vedení neziskové organizace.  Vyplňte registrační formulář, budeme Vás kontaktovat.

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 723 382 276

pachula.libor@seznam.cz